Workshopy

FOTOGRAFIE

Trvání: 4 hodiny

Zjistíte, jak a podle čeho vybírat techniku. Naučíte se v terénu základy fotografování, od nastavení fotoaparátu přes výběr lokací a modelů až po kompozici. Pochopíte fungování fotoaparátu i pravidla, jež fotografie jako obor respektuje.

Cena:

3500,-

LIGHTROOM

Trvání: 2 hodiny

Naučíte se rychle a efektivně přesouvat fotografie do počítače, importovat je, označovat, filtrovat, provádět kompletní úpravy, ukládat presety a exportovat v TOP kvalitě i pro sociální sítě + získáte balíček deseti mých presetů.

Cena:

2500,-

PHOTOSHOP

Trvání: 2 hodiny

Naučíte se pokročilé úpravy, efekty, práci s jednotlivými nástroji, základy retušování a ukládání fotografií. Pochopíte, co jsou akce ve Photoshopu, proč vám zásadně usnadní práci a jak je používat. Naučíte se základy práce s vrstvami a dostanete řadu tipů.

Cena:

2000,-

Workshopy jsou individuální. Fotografický workshop se koná v centru Prahy, workshopy zaměřené na postproces se konají v pražských Modřanech.

V případě zájmu o kterýkoliv workshop přímo u vás doma (v případě fotografického workshopu v terénu dle vašeho výběru) se k ceně počítá 25,- / km.

  • Black YouTube Icon
  • Black Instagram Icon

© 2019 - 2020 by Jaroslav Thraumb

Veškeré materiály na tomto webu je zakázáno kopírovat a používat bez svolení jejich autora.