top of page

Každý má svého hrdinu.

Pro někoho jsou to rodiče, kteří se o něj pohádkově starali a pomohli mu na cestě za úspěšným a spokojeným životem. Pro někoho je to učitel, který jej vedl a vzdělával. Pro někoho kamarádka, ktera mu zachránila kůži v těch nejtěžších chvílích. Pro vás to může být někdo úplně jiný.

MyHero je fotografická výzva, jejímž účelem je zachytit vašeho hrdinu a prostřednictvím fotky a příběhu mu vzdát dík za to, že vás v životě inspiroval, motivoval nebo zachránil. Všechny snímky i s příběhem budou postupně zveřejňovány na Facebooku a Instagramu MyHero, kde budete moci vaše hrdiny označovat.

Nominace je jednoduchá, stačí zaslat fotografii s příběhem dle pravidel níže na e-mail vyzvamyhero@gmail.com.

logo2.png
  • Facebook
  • Instagram

Pravidla

1. Fotografie zasílejte na e-mail vyzvamyhero@gmail.com ve formátu JPG a v rozlišení 2048 pixelů na delší straně. V případě, že zašlete fotografii v jiném formátu či rozlišení, nebude z výzvy vyřazena, ale pořadatel neručí za to, že po zveřejnění na sociálních sítích bude kvalita fotografie taková, jakou očekáváte.

2. Účelem výzvy je spojit fotografické umění s příběhy a ukázat je světu. MyHero je zcela nekomerční výzva, tudíž ani pořadatel, ani účastníci nebudou mít z průběhu výzvy žádný hmotný zisk.

3. Fotografie by měla být portrétem vašeho hrdiny (či hrdinů) vytvořeným pro tyto účely. Protože je to výzva určená zejména fotografům, dbejte prosím na to, aby měla fotografie jakýsi umělecký podtext. V ideálním případě by nemělo jít o selfie z mobilního telefonu nebo podobně nekvalitní obyčejnou fotografii. Jako výzva by pro vás mělo být pojato samotné focení, nikoli dohledávání starých fotografií v mobilu. Můžete třeba focení vašeho hrdiny pojmout jako možnost setkání a spojit jej s kávou či pivem.

4. Co se týče příběhu, měl by být stručný, ideálně v pár větách, maximálně v pár odstavcích. Ani do příběhu samozřejmě nebude zasahováno, pořadatel si vyhrazuje pouze právo opravit případné gramatické chyby a v případě, kdy by byl příběh extrémně dlouhý, jej zkrátit na přijatelnou délku. Bude ale lepší, když to uděláte rovnou vy sami.

5. Pořadatel si vyhrazuje právo vaše fotografie zveřejnit na sociálních sítích MyHero a všude jinde, kde půjde o propagaci výzvy. Autorské právo na fotografii však zůstává vám. Účastí ve výzvě zároveň stvrzujete, že jste vlastníkem fotografie, a za případné zveřejnění cizí fotografie nesete zodpovědnost vy.

 

6. Jeden autor může poslat maximálně tři fotografie, od každého hrdiny jednu.

 

7. K fotografii přiložte jméno a příjmení autora fotografie a příběhu a také jméno hrdiny (příjmení hrdiny nemusí být uvedeno).

8. Jakékoliv dotazy k soutěži směřujte do zpráv na Facebooku či Instagramu výzvy, případně na e-mail vyzvamyhero@gmail.com.

9. Výzva není časově ohraničená. Hrdinové budou vždycky :)

Nominuj toho svého!

O výzvě

bottom of page